Facebook'da Paylaş
Twitter'da Paylaş

Biz Kimiz - diyetisyenler.com.tr

diyetisyenler.com.tr

Kendinizi kısıtlamadan, sağlıklı ve mutlu bir şekilde kilo vermek ister misiniz? diyetisyenler.com.tr olarak; Türkiye’deki diyetisyenleri, ücretlerini, beslenme listelerini ve diğer merak ettiğiniz birçok konunun cevabını bulabileceğiniz tek adresiz.

Diyetisyenliğin ne olduğunu, tarihini, gelişimini, Türkiye’de ve dünyadaki ünlü diyetisyenleri, muayene ve tedavi ücretlerini, kilo verme, egzersiz ve beslenme şekilleri gibi aklınıza takılacak soruları ve cevapları bir araya getirdik. Sitemizdeki başlıklardan bu meslekle ve diyetlerle ile ilgili merak ettiklerinizi okuyabilir ayrıca faydalı bilgiler bölümünde yer alan başlıklardan sağlıklı yaşamak ve zayıflamak için püf noktaları edinebilirsiniz.

Diyetisyene gitmeden önce sitemizi ziyaret ederek hangi ilde hangi diyetisyenlerin olduğunu ve bu hekimlerin iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Diyet ve diyetisyenlikle ilgili her şeyi öğrenmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

WebHome.com.tr - Biz Kimiz?

Web Home İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri

Biz Kimiz?2011 yılına girerken Türkiye’de web teknolojisi, bizimle birlikte yeni bir soluk kazandı.

Webhome olarak, tıpkı bir evin temel öğeleri gibi web dünyasında olması gereken her değeri bünyemizde barındırıyoruz.

Biz komple bir web ajansıyız.

Ajansımız, ismimizden de anlaşılacağı üzere ‘web evi’ şeklinde faaliyet göstermektedir. Ekip olarak klasik tanıtım ihtiyaçlarını yaratıcı bir bakış açısıyla gideriyoruz. Biz sadece web sitesi yapmıyoruz.  Çözüm ortaklarımıza hangi projelerle daha verimli oluruz’un peşindeyiz. Müşterilerimizin bizim için önemini firmaya özel VIP çalışma sistemimizle sürecin her aşamasında gösteriyoruz.Webhome olarak ‘fiyat politikamız ucuz’ demiyoruz.

Çünkü biz her müşterisine aynı özeni gösteren, herkese yüksek kalitede hizmet veren ajans olarak sadece ve sadece işimizle var olmak istiyoruz, fiyatımızla değil!Çalıştığımız Web evinde bizler; editör, tasarımcı, yazılımcı, grafiker, seo, profesyonel fotoğrafçı, çağrı merkezi ve satış pazarlama ekibi olarak beraber yaşıyoruz. İşimizin gerektirdiği profesyonellikte hem ofis içi hem ofis dışında anında iletişim kurarak işlerimizi minimum zamanda teslim etme derdindeyiz!

Biz Ne İş Yaparız?

Her işi yaparız modunda asla olmadık. Bizim için en önemli kriter müşterimizin beklentisidir. Ama mütevazı da değiliz elbet. İnternet reklamcılığı denilince, marka danışmanlığı söz konusu olunca, her tarzda web sitesi yapımı akla gelince, web tasarım sorulduğunda ya da seo destek istendiğinde karşınızda hep Webhome’u göreceksiniz.Firmalara değer kazandırmayı iş olarak değil, zevkli bir çalışma alanı olarak görüyoruz.

Yeni yüzler oluşturmayı seviyoruz. Bu yüzden kurumsal kimlik alanında ister kartvizit, ister logo tasarımları ya da çalıştığımız şirketlerin müşterilerinin bakmaktan kendilerini alamayacağı sıra dışı broşür ve kataloglar tasarlıyoruz. Yine yeniliği ve teknolojiyi takip ettiğimiz için son sistemlerle sanal tur hizmeti ile tasarımını yaptığımız internet siteleri için isteğe göre profesyonel fotoğraf çekimlerini de gerçekleştirmekteyiz. Kısacası teknoloji adına hiçbir şeyden geri kalmıyoruz.

SEO’nun Gücünü Bizimle Keşfedin

Webhome olarak, yaptığımız çalışmalarla sitenizi Google’da ilk sayfaya taşıyoruz. İnternet ortamındaki aramalarda üst sırada görünmenizi sağlıyoruz. Ajans olarak öncelikli düşüncemiz önce müşterimizin, sonra bizim kazanmamızdır. Çalıştığımız iş ortaklarını düşünerek, sağlıklı ve devamlı bir seo çalışmasıyla az maliyetle çok kısa bir sürede binlerce kişiye kendinizi tanıtabilmenizi sağlıyoruz.

Misyonumuz

Kaliteli iş yapmada birebir,
Teknoloji neredeyse orada olan,
Kreatif çalışma odaklı,
Ben değil, Biz’e inanan,İnce eleyip sık dokuyan,
Google’da ilk sayfayı olmazsa olmaz yapan,
Daima parmakla gösterilecek işler çıkaran bir ajans olmak

Vizyonumuz

Müşterilerimizi çözüm ortağı olarak görerek, onları doğru olarak yönlendirip, hedeflerine nasıl ulaşacağını göstererek, kazancını artırıp aynı zamanda imajını yükselterek marka bilinirliğini sağlamak.

Değerlerimiz

 • Profesyonel kadro
 • Güncel teknoloji kullanımı
 • Kreatif hedefli uygulama
 • İnternet reklamcılığında farklılık
 • Web odaklı marka bilinirliliği
 • Organik arama motoru optimizasyonu
 • Disiplinli ve planlı iş takibi
 • Son sistem marketin projeleri
 

Fotoğrafçılık Kursu
Sosyal
Kıbrıs Otelleri

Kampanyaları görüntüleyebilmek için Flash Player kurunuz

Anket
Diyetisyen seçerken sizin için en önemli unsur nedir?
 
Dans Ederek Zayıflama
SSS
Diyetisyen Seçerken Dikkat Edilmesi GerekenlerDiyetisyen Seçerken Dikkat Edilmesi GerekenlerHasta olan veya hastalık belirtileri gösteren herkes...
Kalori Yakmanın YollarıKalori Yakmanın YollarıAşırı kilolu veya normal kilodaki bireyler kalorinin önemini kavrayamadıkları...
Kimler Diyetisyene Gitmelidir?Kimler Diyetisyene Gitmelidir? Hasta olan veya hastalık belirtileri gösteren herkesin, büyük olasılıkla, yeterli...
Metabolizma Hızınızı Nasıl Yükseltirsiniz?Metabolizma Hızınızı Nasıl Yükseltirsiniz? Metabolizma Türkçesi özüştürme, özüştürüm olan...
Diyet Yaparken Dikkat Edilmesi GerekenlerDiyet Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler 1. 1 günde 3 kilo diyet listesi, 1 ayda 10 kilo diyet listesi,
Çalışan Kadınlar İçin Diyet ListesiÇalışan Kadınlar İçin Diyet Listesi Bir iş yerinde masa başında mı çalışıyorsunuz?
Kimler Çevirimiçi
Şu anda 46 konuk çevrimiçi
Son Yorumlar
 • merve nur
  arkadaşlar bursa da bildiğiniz iyi bir diyetisyen var mı? devlet hastansınde gttım an... Devamı
 • Gulay Erdogdu
  Rica etsem, Diyetisyeninizi n iletişim bilgilerini ya da en azından adını soyadı biz... Devamı

Seo
Seo Fiyatları

Diyet
Diyet
Tıbbi ya da estetik nedenlerle belli yiyeceklerin tüketilmesini içeren beslenme.
Diyetisyen
Diyetisyen
Sağlıklı ve dengeli bir yaşam için uygulanacak diyet ve beslenme konusunda uzman kişi.
Metabolizma hızı
Metabolizma hızı
Organizmanın yaşamını sürdürülmesi sırasında oluşan kimyasal olayların toplamıdır.
Liposuction (liposakşın)
Liposuction (liposakşın)
Metal borular yardımıyla yağ çekimi vakumla yağ aldırmaya dayanan bir yöntem.
Obezite
Obezite
Yağ oranının yetişkin erkeklerde %12-15’ten, yetişkin kadınlarda %20-27’den fazla olmasıdır.
طراحی سایتسئو سایتمیزبانی وبسرور مجازیهاست پربازدید
Web Tasarım
Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome
Diyetisyenler © 2012
Türkiye'nin En İyi Diyetisyenleri